ECO tuning

DTE Systems chip tuningiyle yakıt tasarrufu yapın
ECO modifikasyonu tüketime dayalı optimize edilmiş karakteristik diyagramı anlamına gelir yani, her sürüş durumunda optimize edilmiş performans, tork, emisyon ve tüketim değerleri. Optimize edilmiş bir karakteristik diyagramı yani daha yüksek bir etki derecesiyle daha düşük bir yakıt tüketimi sağlar.

Saf bir ECO modifikasyonunda ağırlıklı olarak, yakıt tasarruflarının mümkün olduğu devir bölgeleri optimize edilir. Tork artışı, tüketimi kesitte gözle görülür şekilde düşüren, oldukça düşük devirde sürüş tarzına olanak sağlar.

Dizel partikül filtresiyle uyumlu
Eco modifikasyon
Güncel PowerControl ilave kumanda üniteleri ile birlikte çoklu karakteristik diyagram teknolojisinin bir avantajı, yasal ve araç için belirtilmiş emisyon değerlerine uyulmasıdır. Tüm performans bölgelerinde optimize edilmiş yanma sayesinde, yakıt %100 verimde kullanılır.

Böylece modüller dizel partikül filtreli araçlarda da kısıtlanmadan uygulanabilir. Egzoz değerlerine uyulduğu, araçlara özel parça onaylarıyla teyit edilir.

ECO modifikasyon yoluyla tasarruf ne kadar yüksektir?

Sürüş tarzına göre yakl. %15’e kadar yakıt tasarrufu mümkündür, bu şekilde modifikasyondan hızlıca faydalanabilirsiniz. Ancak tüketim tasarrufunun tam olarak ne kadar yüksek olduğu, modifikasyondan sonra sürücüden sürücüye değişen faktörlere de bağlıdır.

Bunların arasında kişisel sürüş tarzı ve ağırlıklı kullanılan yolların karakteristiği yer alır. Asıl tasarruf potansiyel, tork artışı bazında oluşur.

Henüz alt devir şeridinden mevcut olan ilave güç, çoğu sürücüde tamamen otomatik olarak uyarlanmış sürüş tarzına yol açar. Vites değiştirme noktaları daha erkene alınır ve her krank mili devrinde daha az yakıt tasarrufu yapılır.

Hemen yakıt tasarrufu yapın!

  • Araç seçimi
  • Her sürüş durumunda optimize edilmiş emisyon ve tüketim değerleri
  • Tak çalıştır soketli bağlantılar sayesinde hızlıca monte edilebilir
  • 30 gün para iade garantisi dahil
Hızlı Arama