AdBlue İptali

Bize Ulaşın: 0 (542) 221 3 221

  • AdBlue Sorunu veren bir araç maalesef belirli bir yol katettikten sonra bir daha çalışmamaktadır. Sizde aracınızda AdBlue Problemi ile karşılaşırsanız vakit kaybetmeden bizi aramalısınız.
  •  

    Adblue iptalinde yapılan işlem, sistemin by-pass edilmesidir. Uygulama sonucunda araca hiçbir zarar gelmeyecektir.

  • Motor Kontrol Ünitesi’ne (ECU) yapılan yazılım müdahalesi ile AdBlue sisteminin arıza vermemesi sağlanmaktadır Yaptığımız bu müdahale ile Motor Kontrol Ünitesi’nin (AdBlue) ile ilgili hata vermemesini sağlamaktayız.
  • Bu yaptığımız uygulama aracın motorunun ve işletim sisteminin çalışmasına başka bir etki yapmamaktadır. Firmamız adblue sistemini rahatlıkla iptal edebilecek ve adblue arızası ile karşılaşma durumunuz “sıfıra” inecektir.
  • Adblue emulator sayesinde cihaz adblue sıvısını %80 ‘de tutacak aynı zamanda sistem beynine gönderdiği sinyal sayesinde adblue sisteminin sorunsuz çalıştığını iletecektir.
  • Böylelikle aracınız performanstan düşmeyecek ve sıvı yakıt almak durumunda kalmayacaksınız.
  • Firmamız tüm yazılım çözümlerimizde olduğu gibi, bu çözümümüz için de 15 gün süre ile müşteri memnuniyet garantisi vermektedir.
  • AdBlue Sorunu veren bir araç maalesef belirli bir yol aldıktan sonra bir daha çalışmamaktadır. Sizde aracınızda AdBlue Problemi ile karşılaşırsanız vakit kaybetmeden hemen bizi aramalısınız.

 

AdBlue Nedir? – AdBlue Problemi – AdBlue Arızası – AdBlue İptali
AdBlue sıvı bir çözelti olup araçların egzoz gazlarındaki NOx oranını düşürmek için; üretici tarafından araca entegre edilmiş AdBlue sistemi vasıtasıyla egzoz gazına püskürtülür.
Motordan çıkan yüksek sıcaklıktaki egzoz gazları üzerine püskürtülen AdBlue Sıvısı ile yüksek sıcaklık altında amonyağa dönüşür ve çevreye zararlı NOx gazlarının, zararsız nitrojen gazı ve su buharına dönüşerek egzozdan atılmasının sağlar. Günümüzde üretilen bir çok Ticari Araçta kullanılmakla beraber yeni nesil üretilen binek otomobillerde de standart olarak sunulmaya başlamıştır.
AdBlue Problemi yeni nesil araçlarda maalesef sık karşılaşılan bir arızadır. AdBlue Arızası veren araçlar için yazılımsal olarak çözümler mümkündür. AdBlue Arızası na sebep olabilecek kullanıcı hataları da maalesef ki günümüzde AdBlue Problemlerinin en büyük kaynağıdır. Üreticilerin istediği normlara uymayan AdBlue Sıvısı kullanılması bunun başlıca sebeplerinden gelir. AdBlue Sorunu veren bir araç maalesef belirli bir yol katettikten sonra bir daha çalışmamaktadır. Sizde aracınızda AdBlue Problemi ile karşılaşırsanız vakit kaybetmeden çözüme ulaştırmalısınız.

Hızlı Arama