Yeniden programlama yapılabilir:
Stage 1
|
Stage 2


  Standart
Yükselt
Fark (Farklılık)
Güç hp 110hp
135hp
25 (+23%)
Tork / çekiş gücü 250Nm
300Nm
50 (+20%)
Beyin Ecu
Standart Kademe (Etap, safha) 1 0 110hp 135hp
Setup-
Standart118
Kademe (Etap, safha) 1147
Tork / çekiş gücü Nm Standart Kademe (Etap, safha) 1 0 250Nm 300Nm
Setup-
Standart250
Kademe (Etap, safha) 1330

Renault Talisman 1.5 DCi 110hp Motoru için Chip Tuning Ayarı

Chip Tuning dünyasında önde gelen firmalardan birisi olan Car Ecu File olarak gelişmiş performans ile yakıt tasarrufu için benzinli ve dizel motorların optimize edilmesi konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Performans ve verimliliği optimize etmek için Renault motorlarına Chip Tuning yapılmasında çok uzun yıllara dayanan tecrübemiz vardır.

Süreç nasıl işlemekte ?

Chip Tuning veya diğer işlemlere başlamadan önce Aracınızı analiz etmekte, ECU(Motor Kontrol Ünitesi) olarak da bilinen motor yönetimi programını ayarlamaktayız. Bu motor yazılımı sayesinde, Renault Talisman 1.5 DCi 110hp motoru ve onun yakıt tüketiminin davranışından büyük ölçüde sorumludur. Her araba, kamyonet, kamyon veya traktör için ECU’yu optimize etmekteyiz.

Faydaları Neler?

Chip Tuning işlemi ile Renault Talisman 1.5 DCi 110hp motoru, Car Ecu File olarak daha fazla güç ve tork, çok azaltılmış yakıt tüketimi, daha rahat ivlemelenme ve geliştirilmiş gaz pedalı tepkisi için siz değerli müşterilerimiz için özel olarak yapılmıştır. Tork eğrisini optimize eden firmamız Renault 1.5 DCi 110hp motoru daha düşük RPM’de daha fazla tork üreterek daha keyifli bir sürüş konforu sunmaktadır. Bu ayrıca daha önce vites değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Yani Audi motorunuz daha düşük devirde daha verimli çalışmaktadır.

Dünyada mevcut bir çok chip tuning firması Renault Chip Tuning çözümleri için Carecufile.com’u seçmektedir. Renault Talisman 1.5 DCi 110hp motoru Chip Tuning dosyamız orijinal güvenlik sistemi içinde olabilecek en iyi performans ve sonuçları sağlar.